Sweet Targi w Katowicach 2016

W ostatnią sobotę byłam na VII Sweet Targach w Katowicach. Było wspaniale, pełno pyszności, deserów, lodów i ciasta. Można było również napić się bardzo dobrej kawy, porozmawiać z mistrzami cukiernictwa i podpytać sympatycznych dostawców o różne słodkie ciekawostki. Odbywały się także konkursy:
„Mistrzostwa Śląska Cukierników” i eliminacje do mistrzostw Polski Barista 2016. Na niektórych stanowiskach odbywały się pokazy z masą cukrową. Można było skosztować smakołyków i dużo się dowiedzieć o nowych trendach w produkcji cukierniczej. Swoje stanowiska miały również czasopisma cukiernicze i można było dostać ich najnowsze numery. Udało mi się przygotować z tego pysznego wydarzenia krótki FILM, zapraszam do obejrzenia.

Subskrybuj kanał Małej Cukierenki: http://www.youtube.com/malacukierenka
Sweet Targi w Katowicach

Spotkałam mistrzynię cukiernictwa Panią Bożenę Sikoń. Przemiła osoba, była jednym z jurorów konkursu „Mistrzostwa Śląska Cukierników”.

Sweet Targi w Katowicach

Swoje stanowisko miała również „Słodka Pasja”, która proponuje kursy ze światowej sławy dekoratorami tortów i ciasteczek oraz ma również sklep internetowy z akcesoriami cukierniczymi, bardzo polecam.

sweet-targi5

Na stoisku Monin można było posłuchać o nowych smakach likierów tej firmy i skosztować smacznej, pięknie przygotowanej lemoniady.

sweet-targi3

Na końcu zostałam poczęstowana fantastyczną kawą :), wspaniale podane cappuccino.
Zapraszam na FILM.

sweet-targi2

Pozdrawiam serdecznie
Natalia

Print Friendly, PDF & Email

5 komentarzy do “Sweet Targi w Katowicach 2016”

  1. Jak Ty to robisz, że taka szczuplutka jesteś, tyle pyszności i taaaka figura – zazdroszczę tak pozytywnie oczywiście :)

    Odpowiedz
  2. Ale mi Pani smaka zrobiła =) szkoda , że niemogłam pojechać do Katowic (pół Polski do przejechania ): ) . Zaraz chyba przejdę się do cukierni po kawałek jakiegoś ciastka ^-^

    Odpowiedz

Dodaj komentarz