Słodkie Warsztaty z Małą Cukierenką

Słodkie Warsztaty z Małą Cukierenką – Zapraszam na moje pierwsze warsztaty! Bardzo się na nie cieszę i już nie mogę się ich doczekać :). Na warsztatach uczestnicy, pod moim okiem, będą przygotowywać desery na lato, bez pieczenia. Warsztaty potrwają około trzech godzin, ale proszę brać pod uwagę, że mogą się przedłużyć. Są przygotowane dla osób początkujących, nauka od zera, ale jeśli ktoś ma już wprawę w przygotowywaniu słodkości, a ma ochotę wyczarować słodkości z Małą Cukierenką, to też oczywiście zapraszam.

Słodkie Warsztaty z Małą Cukierenką

Słodkie Warsztaty z Małą Cukierenką

Uczestnicy przygotują sernik na zimno z truskawkami, waniliowy sernik jogurtowy z malinami, żel owocowy i marchewkowe kuleczki z bakaliami. Nauczymy się też doskonałego wykańczania naszych słodkich, ale zarazem lekkich przysmaków idealnych na lato. Serniki pięknie zostaną ozdobione przy pomocy nowych rosyjskich tylek – kul sferycznych i kolorowych bezików przygotowanych przez Małą Cukierenkę.

Słodkie Warsztaty z Małą Cukierenką

Czego nauczą się uczestnicy szkolenia?
1. Przygotowania pysznego sernika z owocami na lato, bez pieczenia.
2. Wykonania kremu na bazie serka mascarpone.
3. Pracy z żelatyną.
4. Dekorowania ciasta przy użyciu rękawa cukierniczego zakończonego tylką.
5. Przygotowania pysznej i zdrowej przekąski.
6. Przygotowania żelu owocowego i udekorowania nim deseru.

– Każdy z uczestników spotkania otrzyma materiały drukowane zawierające wszystkie poznane receptury,
– Uczestnicy warsztatów będą mogli zabrać do domu wyroby. Łącznie każdy otrzyma po połowie sernika i marchewkowe kuleczki z bakaliami.

I termin warsztatów – sobot 5. sierpnia w Restauracji Malarska 25 we Wrocławiu, ul. Odrzańska 24/29 – WYPRZEDANE

II termin warsztatów – niedziela 6. sierpnia w Restauracji Malarska 25 we Wrocławiu, ul. Odrzańska 24/29 – są jeszcze wolne miejsca

Początek spotkania o 9.30.
Koszt 165zl

Do wydarzenia można się również przyłączyć na Facebooku link: https://www.facebook.com/events/1058292647634951

Warunkiem uczestnictwa jest zamówienie miejsca poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected] lub wysłanie wiadomości na FB na konto Malarska 25 oraz wpłacenie kwoty 165 złotych na konto: 02 1020 5226 0000 6502 0538 9020, Marcin Jakubow, ul. Malarska 25 lok 3/4, 50-111 Wrocław z dopiskiem Warsztaty Mała Cukierenka.

Zapraszam na moje warsztaty!
Pozdrawiam serdecznie Natalia :)

Słodkie Warsztaty z Małą Cukierenką

Słodkie Warsztaty z Małą Cukierenką

Print Friendly, PDF & Email

11 komentarzy do “Słodkie Warsztaty z Małą Cukierenką”

 1. Oo to ja zapraszam na Choszczno :-) do mojej kawiarni :-) Tak bardzo bym chciała pojechać do Ciebie ale trochę Wrocław za daleko i ciężko by było. Obmyślam plan czy uda mi się wygospodarować czas.

  Odpowiedz
 2. Mieszkam na północy , bardzo daleko od Wrocławia, bardzo szkoda ze nie będę mogła uczestniczyć w warsztatach, uwielbiam piec i jeść wszystkie słodkości a w szczególności z pani przepisów, pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

  Odpowiedz
  • przykro mi ale może kiedyś uda się zorganizować warsztaty poza Wrocławiem,
   pozdrawiam serdecznie Natalia

   Odpowiedz

Dodaj komentarz