Mała Cukierenka w FAKTACH TVP3 Wrocław i tort w kształcie piłki

Dzisiaj chciałam zdać relację z mojej przygody w Telewizji Wrocławskiej. Zostałam zaproszona i miałam przyjemność brać udział w dwóch wydaniach FAKTÓW TVP3 Wrocław. Za pierwszym razem upiekłam czekoladowe słodkości i mówiłam o cudownej czekoladzie (patrz FILM), a za drugim razem byłam poproszona o przygotowanie tortu dla pana profesora Miodka na 70 urodziny. W tym samym wydaniu faktów mówiłam o słodkich truskawkowych deserach oraz truskawkach. Wspaniale było zobaczyć, jak wygląda telewizja poza anteną. Zwiedzić studio, reżyserkę, poznać osoby, które w niej pracują, spotkać pana profesorowa Miodka.

Zapraszam na FILM.

Subskrybuj kanał Małej Cukierenki: http://www.youtube.com/malacukierenka

tort piłka nożna

tort piłka nożna

Powyżej tort w kształcie piłki nożnej, który przygotowałam na urodzinową niespodziankę. Sporo osób się pytało, dlaczego akurat piłka nożna, więc wyjaśniam, że pan profesor jest wielkim fanem i kibicem piłki nożnej. Osoby, które z nim współpracują zadecydowały, że taki tort będzie miłym prezentem. Przygotowanie tortu było dla mnie wielką przyjemnością, jak i jego wręczanie na wizji (patrz FILM).

tort piłka nożna

Na koniec, po Faktach, robiliśmy pamiątkowe zdjęcia :).

Fakty tvp3 Wrocław

Na antenie rozmawiałam z przemiłą Justyną Janus (pogodynka Telewizji Wrocław), która poza anteną dodawała mi otuchy, bo muszę przyznać, że byłam trochę stremowana, ale wszystko poszło dobrze. Na koniec, odbyła się degustacja słodkości, które przyniosłam do studia :).

Fakty tvp3 Wrocław

Fakty tvp3 Wrocław

Fakty tvp3 Wrocław

Print Friendly, PDF & Email

2 komentarze do “Mała Cukierenka w FAKTACH TVP3 Wrocław i tort w kształcie piłki”

Dodaj komentarz