Expo Sweet: Targi cukiernicze 2016

W lutym byłam na słodkich targach Expo Sweet w Warszawie (powyżej tort z galerii konkursowej). To podobno największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej, było rewelacyjnie. Pełno stoisk największych marek-firm oferujących maszyny i surowce dla cukierników, piekarzy, lodziarzy, ale też właścicieli kawiarni, restauracji oraz wszelkich innych obiektów, które zajmują się słodką produkcją.

Expo Sweet: Targi cukiernicze

Wszędzie kusiły piękne desery i wspaniałe lody. Wystawcy byli bardzo sympatyczni i mili, chętnie służyli radą. Można było również spotkać mistrzów branży cukierniczej. Targi trwały 4 dni, ja niestety mogłam być tylko 1 dzień. Z mojej wizyty na targach przygotowałam krótki FILM.

Zapraszam na FILM.

Subskrybuj kanał Małej Cukierenki: http://www.youtube.com/malacukierenka

Expo Sweet: Targi cukiernicze

W pierwszym dniu targów odbył się konkurs tortów artystycznych. Startowało 13 cukierni. Na pierwszym zdjęciu w poście jeden z tortów, który najbardziej mi się spodobał, z czerwonym kapturkiem :). Był jeszcze świetny tort z motywem „Alicji w krainie czarów” oraz inne równie piękne.

targi6

Na targach było również dużo pokazów. Można było zobaczyć nowe techniki dekoracji tortów, zapoznać się z nowymi produktami do dekorowania.

Expo Sweet: Targi cukiernicze

Expo Sweet: Targi cukiernicze

Podobno w ostatni dzień targów wystawcy wydawali wszystkie lody i ciasta bez ograniczeń, zwłaszcza w drugiej części dnia. Szkoda, że się nie załapałam :).

Ale jeśli przegapiliśmy targi w Warszawie, proszę się nie martwić: już w tym tygodniu szykują się kolejne słodkie targi w Katowicach – w sobotę Sweettargi, zapraszam.
Pozdrawiam serdecznie:)

targi3

Print Friendly, PDF & Email

2 komentarze do “Expo Sweet: Targi cukiernicze 2016”

  1. hej, rany chyba nie, w ogóle jak to fantastycznie brzmi „najpyszniejsze lody świata” jeju musiałam je pominąć :( szkoda, wielka szkoda, ale jadłam dużo innych też były pyszne, pozdrawiam serdecznie

    Odpowiedz
  2. Hej,
    Jadlas najpyszniejsze lody swiata 2015? Na stanowisku master martini zestowali lodami, ktore zdobyly 1 miejsce w zeszlym roku:) pycha!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz